Collection: Canned Goods
-
Lavender Simple Syrup
Regular price $12.00 USDRegular priceUnit price / perSale price $12.00 USD -
Lavender & Lemon Jelly
Regular price $12.00 USDRegular priceUnit price / perSale price $12.00 USD -
Sold outPickled Garlic Scapes
Regular price $16.00 USDRegular priceUnit price / perSale price $16.00 USDSold out -
Dilly Beans
Regular price $15.00 USDRegular priceUnit price / perSale price $15.00 USD -
Sold outVermont Apple Butter
Regular price $10.00 USDRegular priceUnit price / perSale price $10.00 USDSold out -
Sold outRose Petal Jelly
Regular price $12.00 USDRegular priceUnit price / perSale price $12.00 USDSold out -
Sold outSpicy Pickled Beans
Regular price $15.00 USDRegular priceUnit price / perSale price $15.00 USDSold out -
Sold outPickled Brussel Sprouts
Regular price $15.00 USDRegular priceUnit price / perSale price $15.00 USDSold out -
Sold outStrawberry Jam
Regular price $12.00 USDRegular priceUnit price / perSale price $12.00 USDSold out -
Sold outSpicy Pickled Brussel Sprouts
Regular price $15.00 USDRegular priceUnit price / perSale price $15.00 USDSold out -
Sold outPickled Garlic
Regular price $15.00 USDRegular priceUnit price / perSale price $15.00 USDSold out -
Sold outSummer Squash Relish
Regular price $13.00 USDRegular priceUnit price / perSale price $13.00 USDSold out -
Sold outMaple Whiskey Pickles
Regular price $17.00 USDRegular priceUnit price / perSale price $17.00 USDSold out -
Sold outLilac Flower Simple Syrup
Regular price $10.00 USDRegular priceUnit price / perSale price $10.00 USDSold out -
Sold outPickled Red Onions
Regular price $15.00 USDRegular priceUnit price / perSale price $15.00 USDSold out -
Sold outElderberry Apple Jam
Regular price $12.00 USDRegular priceUnit price / perSale price $12.00 USDSold out -
Sold outPumpkin Butter
Regular price $10.00 USDRegular priceUnit price / perSale price $10.00 USDSold out -
Sold outBlueberry Lemon Jam
Regular price $12.00 USDRegular priceUnit price / perSale price $12.00 USDSold out -
Sold outBlueberry Jalafuego Jam
Regular price $12.00 USDRegular priceUnit price / perSale price $12.00 USDSold out -
Sold outZucchini Relish
Regular price $15.00 USDRegular priceUnit price / perSale price $15.00 USDSold out





